Zmiany

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Strona główna

Dodane 1106 bajtów, 1 rok temu
brak opisu edycji
=== Kontakt ===
Aktualnie projekt jest w fazie wczesnych testów. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi lub pomysły, które mogą nam pomóc w tworzeniu niniejszej encyklopedii - prosimy o kontakt na adres e-mail [mailto:info@naiwarszawa.pl info@naiwarszawa.pl]
 
=== Wsparcie ===
Największym i najbardziej wartościowym wsparciem z Twojej strony, będzie dla nas współtworzenie niniejszej encyklopedii.
 
Kolejną, bardzo pożądaną formą wspierania nas jest propagowanie informacji na temat naszych projektów. W tej chwili zapraszanie do odwiedzania niniejszej encyklopedii byłoby przedwczesne, gdyż projekt jest na zbyt wczesnym etapie, by być szerzej reklamowanym. Możesz jednak promować inne nasze przedsięwzięcia:
* Kanał na YouTube - http://www.youtube.com/naiwarszawapl
* Profil na Facebooku - https://www.facebook.com/naiwarszawa/
* Witrynę www - http://naiwarszawa.pl
Jak? To proste! "Lajkuj" nasze materiały i udostępniaj je na serwisach społecznościowych, w mailach do rodziny i znajomych oraz za pomocą (rozumianego dosłownie) marketingu szeptanego ;-)
 
Możesz też wesprzeć nas finansowo, co pomoże nam realizować więcej projektów takich, jak ten. Obecnie możliwe są wpłaty za pomocą serwisów [https://patronite.pl/nai Patronite], [https://zrzutka.pl/x79pfe Zrzutka] oraz systemu [https://www.paypal.me/naiwarszawa PayPal].

Menu nawigacyjne